Energia- ja geotehnika doktorikool III
Doctoral School of Energy and Geotechnology III
 Uudised ja teated   Doktorikool   Konverentsid   Toetuse taotlejale   Interdistsiplinaarsed projektid 
  » Doktorikool » Doktorandid » 2014/2015
 Eesmärgid
 Tegevused
 Vastuvõtt
 Kontaktid
 Nõukogu
 Doktorandid
  2014/2015
  Jätkuõppurid
  Kaitstud tööd
  2013/2014
  2012/2013
  2011/2012
  2010/2011
  2009/2010
 Partnerid
 Õppematerjalid
 Intensiivkursused
 Seminarid
 E-kursused
 Sõnastik Est-Eng-Est

 Follow  
 


Doktorandid 2014/2015 õppeaastal


TTÜ Elektrotehnika instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Ilja Bakman 2016 RE Valery Vodovozov
2. Andrii Chub 2016 RE Dmitri Vinnikov, Sergii Ivanets (Chernihiv State Technological University), Oleksandr Husev
3. Imre Drovtar 2015 REV Argo Rosin, Jako Kilter
4. Levon Gevorkov 2017 RE Valery Vodovozov
5. Marek Jarkovoi 2017   Toomas Vinnal
6. Aleksei Kazakov 2015 RE Kuno Janson
7. Tarmo Korõtko 2015 RE Elmo Pettai, Tanel Jalakas
8. Roman Kosenko 2018   Dmitri Vinnikov
9. Oleg Kudrjavtsev 2015 RE Aleksander Kilk
10. Ivar Kõivastik 2013 REV Elmo Pettai
11. Margus Levo 2016 REV Toomas Vinnal
12. Nikolai Lillo 2017 RE Valery Vodovozov
13. Sergei Melentjev 2015 REV Argo Rosin
14. Raivo Melsas 2018   Argo Rosin
15. Maido Märss 2016 RE Jaan Järvik, Andres Annuk
16. René Nukki 2016 RE Tõnu Lehtla
17. Kristjan Peterson 2014 REV Raivo Teemets, Elmo Pettai
18. Ahmad Rahmoun 2017 REV Argo Rosin, Helmuth Biechl (University of Applied Sciences Kempten)
19. Urmas Raudsaar 2016 RE Argo Rosin
20. Valeri Saikovski 2014 REV Raivo Teemets
21. Toivo Varjas 2018   Tõnu Lehtla

TTÜ Elektroenergeetika instituut

 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Victor Astapov 2015 REV Heiki Tammoja, Jelena Šuvalova
2. Tiit Hõbejõgi 2016 REV Juhan Valtin
3. Triin Kangro 2017 RE Jako Kilter
4. Izabella Knõš 2014 RE Heiki Tammoja, Juhan Valtin
5. Karin Maria Lehtmets 2015 RE Heiki Tammoja
6. Rain Maripuu 2013 RE Heiki Tammoja
7. Svetlana Pulkkinen 2014 REV Juhan Valtin
8. Andrus Reinson 2011 REV Jako Kilter
9. Tanel Sarnet 2015 RE Jako Kilter
10. Vadim Šlenduhhov 2016 REV Jako Kilter
11. Lauri Ulm 2017 RE Ivo Palu
12. Eero Ülavere 2016 RE Juhan Valtin

TTÜ Mäeinstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Julia Gulevitš 2012 REV Ingo Valgma
2. Riho Iskül 2010 REV Ingo Valgma
3. Angela Notton 2013 RE Heidi Soosalu, Mall Orru

TTÜ Masinaehituse instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Tanel Aruväli Kaitstud
14.01.2015
REV Tauno Otto
2. Merili Kukuškin 2013 REV Tauno Otto
3. Kati Kõrbe Kaare     Tauno Otto
4. Kristjan Kõrgesaar     Jüri Riives
5. Kashif Mahmood     Eduard Ševtšenko
6. Igor Poljantšikov 2013 REV Eduard Ševtšenko
7. Jevgeni Sahno 2014 REV Eduard Shevtsenko
8. Aleksei Snatkin 2015 RE Kristo Karjust, Jüri Majak
9. Kaimo Sonk 2012 RE Tauno Otto
10. Roman Zahharov 2012 REV Eduard Ševtšenko

TTÜ Mehhatroonikainstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Klodian Dhoska 2016 RE Toomas Kübarsepp
2. Märt Juurma 2013 RE Mart Tamre
3. Dmitri Katušin 2016 RE Trieu Minh Vu, Renno Veinthal
4. Peep Lauk   Igor Penkov
5. Oliver Mets   Mart Tamre
6. Martin Parker 2017 RE Toomas Kübarsepp, Andrei Pokatilov
7. Ahti Põlder 2013 REV Mart Tamre
8. Dmitri Rõbak 2017 REV Igor Penkov, Dmitry Shvarts
9. Sergei Žigailov 2014 REV Gennadi Arjassov, Victor Musalimov (Saint Petersburg State University of Information Technologies, Mechanics and Optic - ITMO)
10. Kristjan Tiimus 2013 REV Mart Tamre

TTÜ Soojustehnika instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Livia Kask 2017 RE Aadu Paist
2. Ülo Kask 2014 REV Aadu Paist, Siim Link
3. Vladislav Mašatin 2015 RE Andres Siirde, Anna Volkova
4. Aleksandr Valtsev 2016 RE Andres Siirde, Alar Konist

EMÜ Tehnikainstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Alo Allik 2016 RE Andres Annuk
2. Risto Ilves Kaitstud
03.10.2014
  Jüri Olt
3. Erkki Jõgi 2017 REV Andres Annuk
4. Marten Madissoo 2015   Jüri Olt
5. Marion Mitt 2018   Timo Kikas, Kaja Orupõld
6. Priit Pikk 2014 REV Andres Annuk
7. Kätlin Pitman 2018   Timo Kikas, Merlin Raud
8. Lara Podkuiko 2017 RE Timo Kikas
9. Kaarel Soots 2017 RE Tõnu Leemet
10. Tanel Tärgla 2017 REV Olga Liivapuu, Viacheslav Maksarov
11. Jaanus Uiga 2018   Andres Annuk

EL soitsiaalfondi logo
Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn    E-mail: egdk@ttu.ee    Tel. +372 620 3705    Fax +372 620 3701