Energia- ja geotehnika doktorikool III
Doctoral School of Energy and Geotechnology III
 Uudised ja teated   Doktorikool   Konverentsid   Toetuse taotlejale   Interdistsiplinaarsed projektid 
  » Doktorikool » Doktorandid » 2013/2014
 Eesmärgid
 Tegevused
 Vastuvõtt
 Kontaktid
 Nõukogu
 Doktorandid
  2014/2015
  Jätkuõppurid
  Kaitstud tööd
  2013/2014
  2012/2013
  2011/2012
  2010/2011
  2009/2010
 Partnerid
 Õppematerjalid
 Intensiivkursused
 Seminarid
 E-kursused
 Sõnastik Est-Eng-Est

 Follow  
 


Doktorandid 2013/2014 õppeaastal


TTÜ Elektrotehnika instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Ilja Bakman 2016 RE Valery Vodovozov
2. Andrii Chub 2016 RE Dmitri Vinnikov, Sergii Ivanets (Chernihiv State Technological University), Oleksandr Husev
3. Vasco Delgado-Gomes 2015 REV João F. Martins, Dmitri Vinnikov
4. Imre Drovtar 2015 REV Argo Rosin, Jako Kilter
5. Levon Gevorkov 2017 RE Valery Vodovozov
6. Aleksei Kazakov 2015 RE Kuno Janson
7. Tarmo Korõtko 2015 RE Elmo Pettai, Tanel Jalakas
8. Oleg Kudrjavtsev 2015 RE Aleksander Kilk
9. Ivar Kõivastik 2013 REV Elmo Pettai
10. Deniss Lebedev 2014 RE Argo Rosin
11. Margus Levo 2016 REV Toomas Vinnal
12. Nikolai Lillo 2017 RE Valery Vodovozov
13. Ievgen Maliarenko 2015 REV Yevgen Sokol, Dmitri Vinnikov
14. Sergei Melentjev 2015 REV Argo Rosin
15. Igor Mets Kaitstud
12.12.2013
RE Tõnu Lehtla
16. Maido Märss 2016 RE Jaan Järvik, Andres Annuk
17. Margus Müür 2012 RE Elmo Pettai
18. Helar Niilo 2015 RE Kuno Janson
19. René Nukki 2016 RE Tõnu Lehtla
20. Silver Ott 2013 RE Dmitri Vinnikov, Marius Klytta (Mittelhessen University of Applied Sciences)
21. Kristjan Peterson 2014 REV Raivo Teemets, Elmo Pettai
22. Ahmad Rahmoun 2017 REV Argo Rosin, Helmuth Biechl (University of Applied Sciences Kempten)
23. Martin Raska 2015 REV Kuno Janson, Arvo Oorn
24. Anton Rassõlkin Kaitstud
25.06.2014
REV Hardi Hõimoja
25. Urmas Raudsaar 2016 RE Argo Rosin
26. Valeri Saikovski 2014 REV Raivo Teemets
27. Toomas Vaimann Kaitstud
21.08.2014
RE Aleksander Kilk, Anouar Belahcen

TTÜ Elektroenergeetika instituut

 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Karin Maria Ainsaar 2015 RE Heiki Tammoja
2. Victor Astapov 2015 REV Heiki Tammoja, Jelena Šuvalova
3. Raivo Attikas Kaitstud
04.09.2014
REV Heiki Tammoja
4. Tiit Hõbejõgi 2016 REV Juhan Valtin
5. Heiki Jakson 2016 REV Arvi Hamburg, Paul Taklaja
6. Triin Kangro 2017 RE Jako Kilter
7. Tanel Kivipõld Kaitstud
18.06.2014
RE Juhan Valtin
8. Izabella Knõš 2014 RE Heiki Tammoja, Juhan Valtin
9. Rain Maripuu 2013 RE Heiki Tammoja
10. Jaan Niitsoo 2014 RE Ivo Palu
11. Svetlana Pulkkinen 2014 REV Juhan Valtin
12. Andrus Reinson 2011 REV Jako Kilter
13. Tanel Sarnet 2015 RE Jako Kilter
14. Vadim Šlenduhhov 2016 REV Jako Kilter
15. Lauri Ulm 2017 RE Ivo Palu
16. Urmas Öövel 2017 RE Mati Meldorf, Jako Kilter
17. Eero Ülavere 2016 RE Juhan Valtin

TTÜ Mäeinstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Julia Gulevitš 2012 REV Ingo Valgma
2. Jan Johanson 2016 RE Veiko Karu, Mall Orru
3. Angela Notton 2013 RE Heidi Soosalu, Mall Orru
4. Merle Otsmaa 2014 RE Heidi Soosalu
5. Aleksander Pototski 2015 REV Jüri-Rivaldo Pastarus
6. Merike Ring 2015 REV Heidi Soosalu
7. Julija Šommet Kaitstud
22.05.2014
RE Jüri-Rivaldo Pastarus, Sergei Sabanov

TTÜ Masinaehituse instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Tanel Aruväli 2013 REV Tauno Otto
2. Viktoria Baškite REV Tatjana Karaulova
3. Igor Poljantšikov 2013 REV Eduard Ševtšenko
4. Merili Randmaa 2013 REV Tauno Otto
5. Jevgeni Sahno 2014 REV Eduard Shevtsenko
6. Aleksei Snatkin 2015 RE Kristo Karjust, Jüri Majak
7. Kaimo Sonk 2012 RE Tauno Otto
8. Roman Zahharov 2012 REV Eduard Ševtšenko

TTÜ Mehhatroonikainstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Klodian Dhoska 2016 RE Toomas Kübarsepp
2. Dmitri Gornostajev Kaitstud
26.08.2014
REV Gennadi Arjassov, Igor Penkov
3. Märt Juurma 2013 RE Mart Tamre
4. Dmitri Katušin 2016 RE Trieu Minh Vu, Renno Veinthal
5. Martin Parker 2017 RE Toomas Kübarsepp, Andrei Pokatilov
6. Ahti Põlder 2013 REV Mart Tamre
7. Dmitri Rõbak 2017 REV Igor Penkov, Dmitry Shvarts
8. Sergei Žigailov 2014 REV Gennadi Arjassov, Victor Musalimov (Saint Petersburg State University of Information Technologies, Mechanics and Optic - ITMO)
9. Kristjan Tiimus 2013 REV Mart Tamre

TTÜ Soojustehnika instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Livia Kask 2017 RE Aadu Paist, Siim Link
2. Ülo Kask 2014 REV Aadu Paist, Siim Link
3. Vladislav Mašatin 2015 RE Andres Siirde, Anna Volkova
4. Jelena Priss Kaitstud
20.06.2014
REV Ivan Klevtsov, Andrei Dedov
5. Aleksandr Valtsev 2016 RE Andres Siirde, Alar Konist

EMÜ Tehnikainstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Alo Allik 2016 RE Andres Annuk
2. Juri Frorip 2013 RE Eugen Kokin
3. Erkki Jõgi 2017 REV Andres Annuk
4. Arne Küüt Kaitstud
08.11.2013
RE Jüri Olt
5. Priit Pikk 2014 REV Andres Annuk
6. Lara Podkuiko 2017 RE Timo Kikas
7. Kaarel Soots 2017 RE Tõnu Leemet
8. Tanel Tärgla 2017 REV Olga Liivapuu, Viacheslav Maksarov

EL soitsiaalfondi logo
Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn    E-mail: egdk@ttu.ee    Tel. +372 620 3705    Fax +372 620 3701