Energia- ja geotehnika doktorikool III
Doctoral School of Energy and Geotechnology III
 Uudised ja teated   Doktorikool   Konverentsid   Toetuse taotlejale   Interdistsiplinaarsed projektid 
  » Doktorikool » Doktorandid » 2012/2013
 Eesmärgid
 Tegevused
 Vastuvõtt
 Kontaktid
 Nõukogu
 Doktorandid
  2014/2015
  Jätkuõppurid
  Kaitstud tööd
  2013/2014
  2012/2013
  2011/2012
  2010/2011
  2009/2010
 Partnerid
 Õppematerjalid
 Intensiivkursused
 Seminarid
 E-kursused
 Sõnastik Est-Eng-Est

 Follow  
 


Doktorandid 2012/2013 õppeaastal


TTÜ Elektrotehnika instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Anna Andrijanovitš Kaitstud 12.04.2013 REV Dmitri Vinnikov
2. Ilja Bakman 2016 RE Valery Vodovozov
3. Viktor Beldjajev Kaitstud 20.06.2013 RE Tõnu Lehtla, Indrek Roasto, Marius Klytta (Mittelhessen University of Applied Sciences)
4. Eduard Brindfeldt Kaitstud
20.06.2013
REV Elmo Pettai
5. Andrii Chub 2016 RE Dmitri Vinnikov, Sergii Ivanets (Chernihiv State Technological University), Oleksandr Husev
6. Vasco Delgado-Gomes 2015 REV João F. Martins, Dmitri Vinnikov
7. Imre Drovtar 2015 REV Argo Rosin, Jako Kilter
8. Ants Kallaste Kaitstud 26.09.2013 RE Kuno Janson, Anouar Belahcen
9. Aleksei Kazakov 2015 RE Kuno Janson
10. Tarmo Korõtko 2015 RE Elmo Pettai, Tanel Jalakas
11. Oleg Kudrjavtsev 2015 RE Aleksander Kilk
12. Ivar Kõivastik 2013 REV Elmo Pettai
13. Deniss Lebedev 2014 RE Argo Rosin
14. Margus Levo 2016 REV Toomas Vinnal
15. Ievgen Maliarenko 2015 REV Yevgen Sokol, Dmitri Vinnikov
16. Sergei Melentjev 2015 REV Argo Rosin
17. Igor Mets Kaitstud 12.12.2013 RE Tõnu Lehtla
18. Irena Milaševski Kaitstud
14.01.2013
REV Raivo Teemets, Ilya Galkin (Riga Technical University), Jelena Armas
19. Maido Märss 2016 RE Jaan Järvik, Andres Annuk
20. Margus Müür 2012 RE Elmo Pettai
21. Helar Niilo 2015 RE Kuno Janson
22. René Nukki 2016 RE Tõnu Lehtla
23. Silver Ott 2013 RE Dmitri Vinnikov, Marius Klytta (Mittelhessen University of Applied Sciences)
24. Kristjan Peterson 2014 REV Raivo Teemets, Elmo Pettai
25. Ahmad Rahmoun 2017 REV Argo Rosin, Helmuth Biechl (University of Applied Sciences Kempten)
26. Martin Raska 2015 REV Kuno Janson, Arvo Oorn
27. Anton Rassõlkin 2014 REV Hardi Hõimoja
28. Urmas Raudsaar 2016 RE Argo Rosin
29. Valeri Saikovski 2014 REV Raivo Teemets
30. Georg Soots 2014 REV Elmo Pettai, Hardi Hõimoja
31. Serhii Stepenko 2015 REV Yuriy Denisov, Dmitri Vinnikov
32. Aleksandrs Suzdalenko 2013 RE Ilya Galkin (Riga Technical University), Dmitri Vinnikov
33. Toomas Vaimann 2014 RE Aleksander Kilk, Anouar Belahcen

TTÜ Elektroenergeetika instituut

 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Karin Maria Ainsaar 2015 RE Heiki Tammoja
2. Victor Astapov 2015 REV Heiki Tammoja, Jelena Šuvalova
3. Raivo Attikas 2012 REV Heiki Tammoja
4. Tiit Hõbejõgi 2016 REV Juhan Valtin
5. Heiki Jakson 2016 REV Arvi Hamburg, Paul Taklaja
6. Tanel Kivipõld 2014 RE Juhan Valtin
7. Izabella Knõš 2014 RE Heiki Tammoja, Juhan Valtin
8. Rain Maripuu 2013 RE Heiki Tammoja
9. Jaan Niitsoo 2014 RE Ivo Palu
10. Svetlana Pulkkinen 2014 REV Juhan Valtin
11. Andrus Reinson 2011 REV Jako Kilter
12. Tanel Sarnet 2015 RE Jako Kilter
13. Vadim Šlenduhhov 2016 REV Jako Kilter

TTÜ Mäeinstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Julia Gulevitš 2012 REV Ingo Valgma
2. Jan Johanson 2016 RE Veiko Karu, Mall Orru
3. Angela Notton 2013 RE Heidi Soosalu, Mall Orru
4. Merle Otsmaa 2014 RE Heidi Soosalu
5. Aleksander Pototski 2015 REV Jüri-Rivaldo Pastarus
6. Merike Ring 2015 REV Heidi Soosalu
7. Julija Šommet 2013 RE Jüri-Rivaldo Pastarus, Sergei Sabanov

TTÜ Masinaehituse instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Tanel Aruväli 2013 REV Tauno Otto
2. Viktoria Baškite 2013 REV Tatjana Karaulova
3. Marina Kostina Kaitstud
20.12.2012
RE Tatjana Karaulova
4. Kaia Lõun Kaitstud 27.06.2013 RE Jüri Riives, Tauno Otto
5. Igor Poljantšikov 2013 REV Eduard Ševtšenko
6. Merili Randmaa 2013 REV Tauno Otto
7. Aleksei Snatkin 2015 RE Kristo Karjust, Jüri Majak
8. Kaimo Sonk 2012 RE Tauno Otto
9. Roman Zahharov 2012 REV Eduard Ševtšenko

TTÜ Mehhatroonikainstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Dmitri Aleksandrov Kaitstud 26.08.2013 REV Igor Penkov
2. Klodian Dhoska 2016 RE Toomas Kübarsepp
3. Dmitri Gornostajev 2013 REV Gennadi Arjassov, Merle Randrüüt
4. Maido Hiiemaa Kaitstud 26.08.2013 RE Mart Tamre
5. Robert Hudjakov Kaitstud
16.01.2013
REV Mart Tamre
6. Märt Juurma 2013 RE Mart Tamre
7. Dmitri Katušin 2016 RE Trieu Minh Vu, Renno Veinthal
8. Anti Peterson 2013 REV Mart Tamre
9. Ahti Põlder 2013 REV Mart Tamre
10. Dmitry Shvarts Kaitstud 27.06.2013 REV Mart Tamre
11. Sergei Žigailov 2014 REV Gennadi Arjassov, Victor Musalimov (Saint Petersburg State University of Information Technologies, Mechanics and Optic - ITMO)
12. Kristjan Tiimus 2013 REV Mart Tamre

TTÜ Soojustehnika instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Ülo Kask 2014 RE Aadu Paist, Siim Link
2. Vladislav Mašatin 2015 RE Andres Siirde, Anna Volkova
3. Jelena Priss 2014 REV Ivan Klevtsov, Andrei Dedov

EMÜ Tehnikainstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppe-koht

Juhendajad

1. Alo Allik 2016 RE Andres Annuk
2. Juri Frorip 2013 RE Eugen Kokin
3. Tõnu Leemet Kaitstud 21.12.2012 RE Jüri Olt, Mikko Hokka (Tampere Tehnikaülikool)
4. Andres Menind RE Jüri Olt
5. Priit Pikk 2014 REV Andres Annuk
6. Kaupo Toom Kaitstud
18.12.2012
RE Andres Annuk

EL soitsiaalfondi logo
Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn    E-mail: egdk@ttu.ee    Tel. +372 620 3705    Fax +372 620 3701