Energia- ja geotehnika doktorikool III
Doctoral School of Energy and Geotechnology III
 Uudised ja teated   Doktorikool   Konverentsid   Toetuse taotlejale   Interdistsiplinaarsed projektid 
  » Doktorikool » Doktorandid » 2011/2012
 Eesmärgid
 Tegevused
 Vastuvõtt
 Kontaktid
 Nõukogu
 Doktorandid
  2014/2015
  Jätkuõppurid
  Kaitstud tööd
  2013/2014
  2012/2013
  2011/2012
  2010/2011
  2009/2010
 Partnerid
 Õppematerjalid
 Intensiivkursused
 Seminarid
 E-kursused
 Sõnastik Est-Eng-Est

 Follow  
 


Doktorandid 2011/2012 õppeaastal


TTÜ Elektriajamite ja jõuelektroonika instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppekoht

1. Anna Andrijanovitš 2012 REV
2. Viktor Beldjajev 2012 RE
3. Andrei Blinov Kaitstud
11.06.2012
REV
4. Eduard Brindfeldt 2012 REV
5. Igor Dmitrenko 2011 RE
6. Imre Drovtar 2015 RE
7. Anton Hromov 2012 REV
8. Oleksandr Husev 2012 RE
9. Ivar Kõivastik 2013 REV
10. Deniss Lebedev 2014 RE
11. Sergei Melentjev 2015 REV
12. Irena Milaševski 2012 REV
13. Margus Müür 2012 RE
14. Silver Ott 2013 RE
15. Kristjan Peterson 2014 REV
16. Anton Rassõlkin 2014 REV
17. Zoja Raud Kaitstud
11.06.2012
RE
18. Valeri Saikovski 2014 REV
19. Georg Soots 2014 REV

TTÜ Elektroenergeetika instituut

 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppekoht

1. Karin Maria Ainsaar 2015 RE
2. Victor Astapov 2015 REV
3. Tanel Kivipõld 2014 RE
4. Rain Maripuu 2013 RE
5. Jaan Niitsoo 2014 RE
6. Svetlana Pulkkinen 2014 REV
7. Andrus Reinson 2011 REV
8. Tanel Sarnet 2015 RE
9. Oleg Tšernobrovkin 2012 RE

TTÜ Mäeinstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppekoht

1. Julia Gulevitš 2012 REV
2. Veiko Karu Kaitstud
13.06.2012
REV
3. Angela Notton 2013 RE
4. Merle Otsmaa 2014 RE
5. Aleksander Pototski 2015 REV
6. Merike Ring 2015 REV
7. Karin Robam 2013 RE
8. Julija Šommet 2013 RE
9. Arvo Veskimets 2015 REV

TTÜ Elektrotehnika aluste ja elektrimasinate instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppekoht

1. Ants Kallaste 2012 RE
2. Aleksei Kazakov 2015 RE
3. Lauri Kütt Kaitstud
15.06.2012
RE
4. Heigo Mõlder Kaitstud
15.06.2012
RE
5. Helar Niilo 2015 RE
6. Toomas Vaimann 2014 RE
7. Kristiina Vilsaar 2012 RE
8. Toomas Vinnal Kaitstud
15.12.2011
REV

TTÜ Masinaehituse instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppekoht

1. Tanel Aruväli 2013 REV
2. Viktoria Baškite 2013 REV
3. Kaia Lõun 2011 RE
4. Igor Poljantšikov 2013 REV
5. Marina Pribytkova 2012 RE
6. Merili Randmaa 2013 REV
7. Kaimo Sonk 2012 RE
8. Roman Zahharov 2012 REV

TTÜ Mehhatroonikainstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppekoht

1. Dmitri Aleksandrov 2013 REV
2. Maido Hiiemaa 2011 RE
3. Robert Hudjakov 2011 REV
4. Märt Juurma 2013 RE
5. Anti Peterson 2013 REV
6. Ahti Põlder 2013 RE
7. Dmitry Shvarts 2011 REV
8. Sergei Žigailov 2014 REV
9. Kristjan Tiimus 2013 REV

TTÜ Soojustehnika instituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppekoht

1. Siim Link Kaitstud
20.12.2011
REV
2. Vladislav Mašatin 2015 RE
3. Artjom Molodtsov 2012 REV
4. Kristjan Plamus Kaitstud
28.06.2012
RE
5. Jelena Priss 2014 REV

EMÜ Tehnikainstituut
 

Jnr

Doktorandi ees- ja
perekonnanimi 

Plaanitud
kaitsmise aasta 

Õppekoht

1. Juri Frorip 2013 RE
2. Silver Kuusik 2012 RE
3. Argo Normak 2012 RE
4. Priit Pikk 2014 REV
5. Kaupo Toom 2012 RE

EL soitsiaalfondi logo
Ehitajate tee 5, 19086 Tallinn    E-mail: egdk@ttu.ee    Tel. +372 620 3705    Fax +372 620 3701